lugyAvatar border
TS
lugy
EVERYTHING ABOUT NL IN PALEMBANG - Part 5
thread ini adalah pindahan dari (ask) nightlife di seputaran palembang

aturan sederhana:
  1. 17++ yo. Kl ado yg d bwh itu, risiko tanggung dwe. Scaro 17++ dianggep sdh dewasa, berani berbuat, tau risiko, berani tanggung jawab, bs buat keputusan, dan lbh penting: pny penghasilan dwe (malu la nak mesum masi minta duit sm mak)
  2. no SARA. Kt d sini sesamo pecinta wanita, so jgn pandang ras, keturunan, suku, apolg agama.
  3. sesuai judul, all in PALEMBANG. Jd nda termasuk sekitaran Palembang, mis. Prabumulih, Kayuagung, apolagi luar provinsi.
  4. usahain nda bikin fr combo. Kl mau bikin 2 fr, yo jadiin 2 post. Ini mempermudah dalam penyusunan katalog fr.

Spoiler for DISCLAIMER:
tehelse
budi_tkd
arbainahmad0180
arbainahmad0180 dan 85 lainnya memberi reputasi
54
1.2M
35.3K
Thread Digembok
Mari bergabung, dapatkan informasi dan teman baru!
Nightlife & Events
Nightlife & Events
icon
11.6KThread92.4KAnggota
Tampilkan semua post
trengginaszAvatar border
trengginasz
Just info bae hu. Tiati yg galak maen micat. Izin cerito kejadiaan beberapo minggu yg lalu ketiban apes aku. Niat hati pengen seneng malah bengep jadinyo.

Posisi balek kantor abis lembur. Palak pocok bawah pening. Laju tebuka lah aplikasi michat.
Dari beberapo yg aku PM kebanyakan nipu. Dapetlah TO sikok buat jadi selimut, aku lupo namonyo ngaku budak lampung.

Ketemuan lah di salah satu hotel lamo di kol. Atmo. Bejadian 1,5 LT sampe pagi jam 6.

Feeling aku lah dak enak, besiget minta duet diawal trus lgsg ngajak maen.

Yosuda pikirku, bemaen lah. Pas WOT nandak lamo laju ilang mood. Kusudahi lah, istirahat rokok bentar TO masuk kamar mandi. Pas metu ngambek HP trus chatinggan. Dk lamo ado yg gedor depan kamar
Ku suruh diem, dio malah besiget nak buka pintu. Ay cacam pikirku keno jebak ini. Ku tahan dio nak buka pintu, malah teriak minta tolong budak itu. Dem pasrah pintu ku buka mang ici masuk. Mano pas pulo waktu kejadiaannyo samo dgn budak BO an yg tewas di hotel rio itu.

Aku ketemu samo 3 ikok wong yg rewangi budak yg tewas di rio itu hu. 2 lanang sikok betino (yg banci itu maminyo)

Ilang 100 red laju aku drpd aku ilang gawean.

Intinyo hati hati bae hu kalo nak maen micat skrg. Bahayo banyak jebakan betmennyo
Diubah oleh trengginasz 05-02-2021 08:12
boycrootz
Jok3r2021
Chris734
Chris734 dan 8 lainnya memberi reputasi
7
Tutup