lugyAvatar border
TS
lugy
EVERYTHING ABOUT NL IN PALEMBANG - Part 4
thread ini adalah pindahan dari (ask) nightlife di seputaran palembang

aturan sederhana:
  1. 17++ yo. Kl ado yg d bwh itu, risiko tanggung dwe. Scaro 17++ dianggep sdh dewasa, berani berbuat, tau risiko, berani tanggung jawab, bs buat keputusan, dan lbh penting: pny penghasilan dwe (malu la nak mesum masi minta duit sm mak)
  2. no SARA. Kt d sini sesamo pecinta wanita, so jgn pandang ras, keturunan, suku, apolg agama.
  3. sesuai judul, all in PALEMBANG. Jd nda termasuk sekitaran Palembang, mis. Prabumulih, Kayuagung, apolagi luar provinsi.
  4. usahain nda bikin fr combo. Kl mau bikin 2 fr, yo jadiin 2 post. Ini mempermudah dalam penyusunan katalog fr.

Spoiler for DISCLAIMER:
mejetsa
tien212700
donquixotefl623
donquixotefl623 dan 46 lainnya memberi reputasi
33
1.2M
9.8K
Thread Digembok
Mari bergabung, dapatkan informasi dan teman baru!
Nightlife & Events
Nightlife & Events
icon
11.6KThread92.1KAnggota
Tampilkan semua post
mikenovember101Avatar border
mikenovember101
Izin fr zonk dulu hari minggu kemarin.
Kareno la bosen samo microt akhernyo nyarilah tempat spa"

Awal nak ka jasm*n spa peninsula, cuma pas dateng udah ke book galo tinggal cici, pas nyingok agak jurang sreg jadi nyarilah tempat laen
Pas jingok" bos* spa di letda abd rzk udah ganti namo jd gre*n spa, pengen ngetes
Akhernyo kepelehlah si cleo ini
Fc = di foto 7,5 pas dateng 6
Pijet= kurang mantep 6,5
Pendiem nian, cuek nak matilah jg
Awalnyo cm nak bj cm dak pacak katonyo
Fj 500 rb dissi setengah mati dk acak, cuma kareno fc nyo la dak sreg jd cuma di hj baelah
Dc= 200k
Ro= dak kelah

Kareno maseh belom puas akhernyo pas balek mamperlah ke pelit* sht celentang, pas dateng la kebook galo jg, sisa sar* man dak salah namonyo anak baru katonyo
Pas ketemu mukonyo nauzubilah cm ysdhlah yokan la kentang
Pas dipijet dak katek yg aneh
Pas katonyo nak service laen, nak minta bj mintak 500k, apo dak tekejot.. aku nanyo alangke mahalnyo katonyo soalnyo dio tu lebeh cantik drpd terapis yg laen samo paling mudo, dak sadar diri nian budak ini sumpah
Tanyo kalo fj berapo katonyo 700 rb, nah dak waras nian budak ini, mano galak sengeh" dewek pulok
Udahlah la sial peker kan jd nak balek lah, pas nak balek ditahan"nyo pulok trs dio ngmng 400 bae kak bj, bukan akuni bengak tetep nolak bae aku, ysdh kak bayar pijetnyo bae 150 katonyo, lah bukannyo 60 kato aku, kalo samo aku 150 kak soalnyo aku paleng cantik samo paling mudo, disini mulai aku naik pitam langsonglah aku pake baju, pas nak keluar hape aku disita pulok samo dio, katonyo bayar 60nyo samo dio bae, udah sial seharian yodak ditambah ini pulok nak kutangani baru dibalekkenyo sambel sengeh"
Kuceritoi galo samo cici" dibawah, ujinyo budak baru itutu jd katek agok
Hati" bae kamu samo budak ini, la ceto dio tu dak waras

Sekianlah fr dari newbie zonk ini wkwk, barangkali suhu" sini nak ngasih unlam sebelom balek ke dunio nyataemoticon-Embarrassment
makarai
applepalembang
papijamal
papijamal dan 2 lainnya memberi reputasi
3
Tutup