Pengaturan

Gambar

Lainnya

Tentang KASKUS

Pusat Bantuan

Hubungi Kami

KASKUS Plus

© 2024 KASKUS, PT Darta Media Indonesia. All rights reserved

• Beranda
  • ...
  • The Lounge
  • [Bukan Trit Tandingan] Belum Terjawab, Misteri Emak2 Okem Yang Foto Bareng Doraemon

petrukdublajayaAvatar border
TS
petrukdublajaya
[Bukan Trit Tandingan] Belum Terjawab, Misteri Emak2 Okem Yang Foto Bareng Doraemon
[Bukan Trit Tandingan] Belum Terjawab, Misteri Emak2 Okem Yang Foto Bareng Doraemon

loha .. kaskuser in everiweuh
Berangkat ngaskus eh ternyata gue udeh beberapa hari kagak bingkin trit,
akirnye gue buka gugel buat liat bahan trit dan sambil mapakin rangginang nyang ade di kaleng kong gua. Sampe akirnye gue kagak sengaja nemu foto eni. Dan setelah gue pelototin gue jadi penasaran brur!, tapi gue penasaran banget ame bukan artis nyang di foto dibawah eni brur. Masalahnye emak2 eni okem banget brur, dan mukenye blesteran brazil gitu bikin laper n mau makan coklat aje bawaanye, sumpah gue bohong!

Spoiler for nih emak emaknya:

Ampe akirnye gue tanya ame mamat gosrek dkk die cuman bise jawab begini brur:
Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

pertanyaanye tu emak2 siape si brur?
dari tadi udeh ngebahas dari ujung rambut ampe ujung kakinye nyang kuat begitu buat ngadepin orang2 nyang kagak die suka, lo ati2 kesemsem ame tu orang brur, konon kalo udeh kecantol lo kagak bakalan bisa lepas brur. Tapi gue penasaran brur ame emak2 eni brur, kalo lo kenal atau tau/ pernah cetingan , FS, MIRC, MIG33, Yahoo Room JGC berapa?, jangan lupa share dimari ye

ditunggu infonye brur, n thank kalo lo udeh mau bantu cariin infonye, komeng para jungker bakalan nongol di pekwan
[HIDUP HYDRA ehhh salah]
[HIDUP JUNGKER]
emoticon-Cool

nona212
nona212 memberi reputasi
1
5.4K
57
Komentar yang asik ya